TEL PP: 0800 44 55 (nga Shqiperia)
unet.skype
00355 66 222 0000

shop.unionnet.al

5. DGA SAT - Paketa Premium 3-muaj

Availability: In stock

€77.31

Përshkrim i shkurtër i artikullit

Paketa Premium - 3-Muaj (Platforma Satelitore)
Kanalet që do të shihni (72 kanale):
Top Channel • Top News • Top Channel HD • T Plus • Plus 1 • My Music • Bang Bang • Çufo TV • Junior TV • Nickelonedon HD • Disney Channel • Film Një HD • Film Dy HD • Plus HD • DigiAutor • rHits • Hits 1 • Thriller • Drame • Aksion • Komedi • Fox Life • Fox Crime • TV Klan HD • ABC News • TV Klan • Ora News • TVSH • News 24 • Channel One • UTV EDUCATION • SCAN TV • A1 Report • SHOP TV • Klan Kosova • RTV 21 • Koha Vizion • ALSAT MK • First TV • Food Network • Explorer Shkence • Explorer Histori • Explorer Natyra • Discovery Channel • National Geographic HD • Travel Channel HD • National Geographic • National Geo Wild • Discovery Channel • Investigation Discovery • TLC Discovery • Travel Channel • SuperSport 1 HD • HD SuperSport 2 HD • SuperSport 3 HD • SuperSport 4 HD • SuperSport 5 HD • SuperSport Kosova HD • EuroSport HD • EuroSport 2 HD • Ndihma e Klientit • MTV LIVE HD • Music AL • SUPERSONIC • Albanian Screen • Elrodi TV • STV FOLK • X1 • X2 • X3 • X4 • Dorcel HD.

5. DGA SAT - Paketa Premium 3-muaj

Kliko mbi imazhin per ta pare ne madhesi te plote!

Zoom Out
Zoom In

Foto tjera

Details

Paketa e abonimit qe ju mundeson te shihni kanalet High Definition (DigitAlb + SuperSport) te platformes, si dhe kanale shqiptare e nder me te zgjedhurit nderkombetare qe transmetojne ne teknologjine Mpeg-4 e mund te shihen vetem me dekoderin HD, ofruar nga DigitAlb.

Kanalet që do të shihni